|
You need to be a private user, in order to see the details about this project.

I forgot my password!

Request Password

Sadece Sağlık Çalışanlarına Yönelik Şifre Talepleri Değerlendirilecektir. Lütfen Kurumsal Mail adresinizi Kullandığınızdan Emin Olunuz.

ABOUT US

2008 yılında kurulan Buzz Dijital, Türkiye’nin ilk sosyal medya ajansıdır. 2011 Aralık ayında ise Türkiye’nin ilk medikal sosyal medya ajansı olan Buzz Medikal kurulmuştur. Buzz Dijital’i sosyal medya ve online itibar yönetimi konularında sektörde yer alan ajanslardan farklılaştıran faktörlerin başında kendi iştirakleri gelmektedir. Sosyal medya analiz ve monitoring platformu Semanticum ve Türkiye’nin ilk blogger network’ü Blogger Private ile gerek sosyal CRM gerekse algı yönetimi operasyonlarında Buzz Dijital, güçlü bir konuma sahiptir.

Buzz Dijital, markalar için online itibar yönetimi, sosyal CRM, strateji belirleme, semantik analiz, e-ticaret hizmetlerini de bütünleşik pazarlama iletişimi yaklaşımıyla sunar. Buzz Dijital butik ve konsantre bir yapıya sahiptir. Buzz Dijital’in çalışma modelinin temelinde, mutlak verimlilik yatar. Buzz Dijital’de hizmet verilen her marka için özel bir ekip oluşturulur ve her markaya ayrı bir odaklanma sağlanır. Bu nedenle Buzz Dijital’in marka portföyünde ani yükseliş ve düşüşler yaşanmaz. Buzz Dijital, akademik altyapısı ve uluslararası ilişkileri aracılığıyla trendleri global kaynaklardan ve global trendsetter’ların kendilerinden sağlar. Yeni teknoloji kullanımı konusunda ilkleri gerçekleştirir. http://buzzinteraction.com/blog adresimizden güncel bilgilerimize de ulaşabilirsiniz.